Hakkımızda

Hakkımızda

Büromuz gerek yerli gerekse yabancı müvekkillerine hukuki hizmet veren bağımsız bir hukuk bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Ortaklarımız ve avukatlarımızın uluslararası işlemlerde üst düzeyde tecrübeleri bulunmaktadır. Nitekim Türkiye’nin önde gelen İnşaat ve Turizm Şirketlerine hukuki danışmanlık sağlanmasının yanında; her türde görülen ve görülmekte olan davalarda, 1990 yılından bu yana saygın ve uzman kadrosu ile hukuki süreçlerde destek vermektedir.

Büromuz, yerel ve uluslararası hukuk büroları ile olan yakın işbirliği sayesinde müvekkillerine etkin, hızlı ve verimli bir şekilde çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Kaliteli hizmet ve müvekkillerimizin memnuniyeti, bizim için en önemli unsurlardır. Türkiye’nin gelişen ve dünyaya entegre olan ekonomisi ve bu kapsamda çeşitlenen hizmet taleplerine cevap verebilmek amacı ile Aydin & Aydin  bünyesinde, konusunda uzman avukatlardan oluşan departmanlar bulunmaktadır.

Aydin & Aydin Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini her olayda ayrı ayrı değerlendirerek izlenmesi gereken hukuki prosedürleri belirlemekteyiz. Deneyimimiz ve ekip çalışmasına olan inancımız ile, en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmaktayız.

Müvekkillerimize Türkiye’de yürüttükleri faaliyetlerinde ve büyüme planlarında titiz ve güvenilir hukuki çözümler sunmaktayız. Bunun yanı sıra, başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana,Van, Trabzon, Muğla, Antalya olmak üzere Türkiye’nin önemli ticari merkezlerinin tamamında ve yabancı ülkelerde yakın işbirliği içinde çalıştığımız çözüm ortakları ve hukuk büroları ile mevcut işbirliğimiz sayesinde Büromuz, müvekkillerinin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vererek zaman açısından en verimli şekilde hizmet sunmakta ve müvekkillerinin Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve yabancı ülkelerde bulunan iş bağlantılarında karşılaştıkları hukuki hizmet ihtiyaçlarını etkin ve koordineli bir şekilde karşılayabilmektedir.