0216 784 7377 - 0216 208 5077
·
hukuk@aydinaydinhukuk.net
Kariyer

Aydin&Aydin Hukuk

Hakkımızda

1991 YILINDA İstanbul Fındıkzade semtinde Av. Yusuf Aydın tarafından Etkin Hukuk Bürosu ismiyle kurulan hukuk ofisimiz diğer ortakların da katılımıyla Aydin&Aydin Hukuk adını almıştır. Kuruluşundan bu yana Türkiye’nin önde gelen İnşaat, Turizm, Maden, Enerji, Altyapı firmaları ile Kooperatiflerine danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Aydin&Aydin, Türk Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, Gayrımenkul Hukuku alanlarında önleyici hukuk dalında faaliyetine öncelik vermektedir. Bu anlamda hukuki uyuşmazlığın oluşmaması, oluşması halinde ne gibi önlemlerin önceden alınması gerektiği hususunda öncelikli danışmanlık hizmeti vermekte ve olası riskleri en aza indirmeyi amaçlamaktadır. Hukuk ve Ticari uyuşmazlıkların grift ve kapsamlı oluşu nedeniyle tarafların hak ve hukuklarının korunmasını ilke olarak benimsemiş deneyimli avukat kadrosu ile süreci en başından sonuna kadar özveri ile takip etmektedir.

Aydin&Aydin, bünyesinde bulunan uzman Arabulucular sayesinde uyuşmazlıkların çözümüne daha dostane ve kalıcı çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Uyuşmazlık içine düşmüş̧ olan tarafları, konuşmak ve müzakerelerde bulunmak amacıyla bir araya getiren, birbirlerini anlamalarını ve bu suretle kendi çözümlerini kendilerinin üretmelerini sağlamak için aralarındaki iletişimi kolaylaştıran anlayışa hakim Arabulucu süreci, uyuşmazlıkların çözümünde oldukça etkin rol oynamakta, taraflara zaman, emek ve masraftan tasarruf sağlamaktadır.

Aydin&Aydin, bünyesinde yer alan ve uzun dönem kürsü Hakimliği, Yargıtay Tetkik Hakimliği yapmış avukatlar ile Türk Ceza Hukuku alanında ayrıca faaliyetine devam etmektedir. Bu anlamda hem Hakim bakış açısı hem de avukat bakış açısı ile mevcut olayı süzgecinden geçirmekte ve müvekkillerine deneyim sahibi kadrosu ile sonuç odaklı çözümler üretmektedir.

Aydin & Aydin olarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini her olayda ayrı ayrı değerlendirerek izlenmesi gereken hukuki prosedürleri belirlemekteyiz. Deneyimimiz ve ekip çalışmasına olan inancımız ile, en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmaktayız.

Müvekkillerimize Türkiye’de yürüttükleri faaliyetlerinde ve büyüme planlarında titiz ve güvenilir hukuki çözümler sunmaktayız. Bunun yanı sıra, başta İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Ankara, İzmir, Adana, Van, Trabzon, Muğla, Antalya olmak üzere Türkiye’nin önemli ticari merkezlerinin tamamında ve yabancı ülkelerde yakın işbirliği içinde çalıştığımız çözüm ortakları ve hukuk büroları ile mevcut işbirliğimiz sayesinde Büromuz, müvekkillerinin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vererek zaman açısından en verimli şekilde hizmet sunmakta ve müvekkillerinin Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve yabancı ülkelerde bulunan iş bağlantılarında karşılaştıkları hukuki hizmet ihtiyaçlarını etkin ve koordineli bir şekilde karşılayabilmektedir.

Ekibimiz

 • aydın aydın hukuk bürosu

  Av. Yusuf AYDIN

  1989 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1991 yılından itibaren özel hukuk alanında hukuk danışmanlığı ve avukatlık faaliyetini sürdürmektedir.
 • aydın aydın hukuk bürosu

  Av. Sezgin AYDIN

  2013 yılında Yakındoğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden ( Tam Burslu) mezun oldu. 2014 yılından itibaren ofisimizde avukatlık mesleğini icra etmektedir. Türk Borçlar Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, Ticaret...
 • aydın aydın hukuk bürosu

  Av. Yücel KIRIM

  2000 Yılında İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olup 2001 ile 2012 yılları arası ofisimizde avukat olarak faaliyet göstermekte iken 2012 yılında hakimlik mesleğini icra etmeye başlamıştır.